понеделник, 19. април 2021. Вести денес: 93
home Вести

Полицијата влезе во домот на Боки 13

Полицијата влезе во домот на Боки 13

Полициски службеници во моментов вршат претрес во домот на Бојан Јовановски познат како Боки 13.

Очевидци за Курир велат дека пред неговата куќа се наоѓа полициско возило и неколку полицајци во цивилка.

Бојан Јовановски денес беше лишен од слобода на ГП Богородица при обид за излез од државата.

 

Коронавирус