недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

Полицијата со детали за смртта на Билјана Беличанец, телото предадено на обдукција

Полицијата со детали за смртта на Билјана Беличанец, телото предадено на обдукција

На 06.04.2019 г.околу 22:30 часот,во ПС Центар С. М. пријавил дека на ул.„Истарска“ во неговиот стан ја пронашол неговата сопруга Б.Б.А. (45) од Скопје, која си го одзела животот со бесење.

Од страна на Итна медицинска помош е констатирана смрт.

Извршен е увид, а по наредба на јавен обвинител телото е предадено на Судска медицина за обдукција.

Коронавирус