петок, 9. декември 2022. Вести денес: 108
home Вести

Полицијата апси момче со куче во Кисела Вода (ВИДЕО)

Полицијата апси момче со куче во Кисела Вода (ВИДЕО)

Полицијата попладнево уапси момче со миленик во Скопје. Видео од апсењето е споделено на социјалната мрежа Фејсбук. На неа се гледа дека стнаува збор за дете кое со својот миленик влегува во комбе, а потоа е пренесено во Полициска станица.

Видеото предизвика негативни коментари на социјалните мрежи поради бројноста на полициските службеници кои интервенираат.

Qatar 2022