вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 81
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Вести

ПО ДОЖДОТ ВО СКОПЈЕ НЕСЕКОЈДНЕВНА СЛИКА ВО ЈСП – г*л маж седи во автобус, згора на тоа направи и нешто неочекувано за патниците (ФОТО)

ПО ДОЖДОТ ВО СКОПЈЕ НЕСЕКОЈДНЕВНА СЛИКА ВО ЈСП – г*л маж седи во автобус, згора на тоа направи и нешто неочекувано за патниците (ФОТО)

Речиси незапаметена фотографија се појави на социјалните мрежи од автобус на ЈСП по невремето и дождот кој го зафати главниот град.

Станува збор за младо момче кое има долга коса фатена во реп, а на седиштето седи сосема гол.

Сведоците велат дека тој пиел целиот пат додека се возел, а згора на тоа сега запалил и марихуана.

Дали момчето влегло голо од постојка или се соблекло во автобусот на вториот кат засега е нејасно, но едно е јасно, тој ја загрозува безбедноста на патниците.

Коронавирус