четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 130
Во живо

Натпартиски протест за одбрана на црвените линии кои се последниот бедем на нашиот идентитет

home Вести

Петрушевски од ВМРО-ДПМНЕ ја разобличи власта

Петрушевски од ВМРО-ДПМНЕ ја разобличи власта

Разобличување на владеењето на СДСМ во 20 минути. Погледнете!

Фејсбук статус на пратеникот од редивите на ВМРО-ДПМНЕ, Бране Петрушевски.

Коронавирус