вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 248
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

Во живо

Мицкоски ќе ја претстави програмата на ВМРО-ДПМНЕ пред граѓаните на Велес

home Вести

Петрушевски: Медицинскиот отпад расфрлан, вака ли власта во Куманово се грижи за животната средина

Петрушевски: Медицинскиот отпад расфрлан, вака ли власта во Куманово се грижи за животната средина

Долж патот Куманово – Пчиња е расфрлан медицински отпад!

Вака ли се грижите за животната средина???

Ги повикувам надлежните институции ИТНО да реагираат да се отстрани отпадот, да се најде и санкционира тој што ова го направил! Овој медицински отпад не може да биде расфрлан од поединци.

Несовесноста не чини здравје. Напиша на Фејсбук, Бране Петрушевски, од ВМРО-ДПМНЕ.

Најнови вести

Парламентарни избори 2020