петок, 30. септември 2022. Вести денес: 69
Во живо

„Промените се случуваат, секогаш со народот“: Мицкоски во посета на општина Јегуновце

home Вести

Петрушевска до Џафери: Родилка остана без органи а вие честитате 8. март, фатете се за работа и превземете одговорнос

Петрушевска до Џафери: Родилка остана без органи а вие честитате 8. март, фатете се за работа и превземете одговорнос

Ви благодарам, но да си ги чувате поклоните‼️ Ги вратив до г.Талат Џафери. Фатете се за работа и превземете одговорност. Жена, родилка остана без органи а вие честитате 8март. Скандалозно‼️

-Ниту една жена за потпретседател на Собрание а вие делите поклони. Каква хипокризија‼️

-Ќе има правда кога сите граѓани ќе бидат еднакви. Ќе има правда, кога ќе има одговорност, објави на својата Фејсбук страница пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Марија Петрушевска.

Коронавирус