вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Вести

Петрушевска до Апасиев: Лидер не се станува со навреди кон опозицијата кога треба да се руши режимот

Петрушевска до Апасиев: Лидер не се станува со навреди кон опозицијата кога треба да се руши режимот

Ликов со #малок*ре нема одговор на прашањето за соработката со СДС⁉️
Но затоа има навреди и плукање кон ВМРО-ДПМНЕ и медиумите.
Ку*ре, лидер не се станува со навреди кон опозицијата кога треба да се руши режимот. Но мал си кога ќе пораснеш ќе разбереш што е ВМРО ❤️🖤
p.s.
Ова не е тактика бе брат, ова е #лаженлик #лаженпатриот 🤮

Фејсбук статус на Марија Петрушевска

Најнови вести

Коронавирус