среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

Пешевска со членки од Унијата на жени Гази Баба на хуманитарен концерт: Да донираме сите за Бојан!

Пешевска со членки од Унијата на жени Гази Баба на хуманитарен концерт: Да донираме сите за Бојан!

Вечерва заедно со членките од Унијата на жени Гази Баба присуствуваме на хуманитарниот концерт за младиот наш сограѓанин Бојан, напиша пратеничката Жаклина Пешевска на Фејсбук и ги повика сите да донираат.

-Ве повикувам сите да донирате на телефонските броеви:
070 143 414 – T-mobile
143 550 – A1 (VIP)
Од срце за Бојан!

Најнови вести

Локални избори 2021