четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 146
home Вести

Пендаровски тукушто призна, јавно, дека „давал“ вонредна состојба за да се врши предизборен поткуп преку уредби со законска сила!?

Пендаровски тукушто призна, јавно, дека „давал“ вонредна состојба за да се врши предизборен поткуп преку уредби со законска сила!?

Косоварскиот Прецедник Пендаровски тукушто призна, јавно, дека „давал“ вонредна состојба за да се врши ПРЕДИЗБОРЕН ПОТКУП преку уредби со законска сила!?, напипа професорот Димитар Апасиев.

Косоварскиот Прецедник Пендаровски тукушто призна, јавно, дека „давал“ вонредна состојба за да се врши ПРЕДИЗБОРЕН ПОТКУП преку уредби со законска сила!? #Фикус2

Gepostet von Димитар Апасиев am Freitag, 12. Juni 2020

 

Локални избори 2021