недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

Пендаровски со закани кон поддржувачите: Ако не победиме, не ми излегувајте пред очи!

Пендаровски со закани кон поддржувачите: Ако не победиме, не ми излегувајте пред очи!

Стево Пендаровски, ќе биде запишан во историјата по бројот на гафови во една политичка кампања. Дополнителен коментар не е потребен.

Коронавирус