сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 60
home Вести

ПЕКОЛНО ВИДЕО: Огнот го проголта селото Зубовце во Куманово

ПЕКОЛНО ВИДЕО: Огнот го проголта селото Зубовце во Куманово

Речиси пламените јазици го проголтаа селото Зубовце во кумановско.

за сето ова сведочи видеото на социјалните мрежи на кое се гледа како пожарот буквално ги проголта куќите во ова село.

-СПОДЕЛУВАЈТЕ
СТРАШНИ СЛИКИ
Изгоре село Зубовце Кумановско, стои во описот на видеото кое го објави „Македонско сонце“.

Коронавирус