понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 95
home Вести

Пазарџиите почнаа да тераат мајтап со Заев и СДСМ

Пазарџиите почнаа да тераат мајтап со Заев и СДСМ

Откако владата на Зоран Заев одлучи дека административците кои ќе добијат најниски оценки ќе им бидат понудени на приватниот сектор, пазарџиите почнаа да си тераат мајтап со таа одлука.

За што точно станува збор погледнете сами:

Локални избори 2021