вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 3
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Патот Охрид-Кичево ризичен за користење: Никој не го чисти снегот (ФОТО)

Патот Охрид-Кичево ризичен за користење: Никој не го чисти снегот (ФОТО)

На автопатот Охрид-Кичево едвај можете да поминете со возило.

Патот е затрупан со снег, службите воопшто не се излезени на терен.

Неодговорноста на властите го оставија патот во ризична состојба за граѓаните кои со автомобил мораат да поминат тука.

 

Парламентарни избори 2020