сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 98
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Парламентот утре ќе ја разрешува Катица Јанева

Парламентот утре ќе ја разрешува Катица Јанева

Претсeдателот на Собраниео Талат Џафери за утре во 13 часот закажа седница со единсвена точка на дневниот ред – разрешување на осомничената обвинителка Катица Јанева.

Коронавирус