недела, 31. мај 2020. Вести денес: 20
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Панова објави шокантно видео од Струмица

Панова објави шокантно видео од Струмица

Денес во Струмица! Мвр, Обвинителство, Обсе… ќе реагира ли некој???? Само уште маските од СДС сеуште не се стигнати!!!

Фејсбук статус на Ели Панова од ВМРО-ДПМНЕ.

Коронавирус