петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Вести

Пациентите чекаат на ред во болницата во Куманово додека медицинска сестра има интимни моменти со момче качено на биро (ВИДЕО)

Пациентите чекаат на ред во болницата во Куманово додека медицинска сестра има интимни моменти со момче качено на биро (ВИДЕО)

Читателите на Алсат испратија видео снимка на која се тврди дека ден претходно во Итната помош на градската болница во Куманово медицинска сестра била фатена во интимни моменти додека била на работа.

Снимката докажува дека странец кој најверојатно не е пациент, седи на биро и ја придружува медицинската сестра додека ја чекаат пациентите.

Неофицијално се дознава дека за скандалот бил информиран директорот на болницата, од каде се очекува да преземат дисциплински и законски мерки против медицинската сестра.

Коронавирус