недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 8
home Вести

Ова се температурите низ Македонија- Каква е состојбата вечерва

Ова се температурите низ Македонија- Каква е состојбата вечерва

Ова се температурите вечерва во градовите низ Македонија.

Во четврток и петок се очекуваат врнежи и грмежи.

Метеоролозите најавија променливо време до крајот на јуни.

Коронавирус