понеделник, 25. мај 2020. Вести денес: 62
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Ова е ВИДЕОТО кое Зоран Заев и СДСМ сакаа да го избришат, фатени на дело, поткуп во Струмица

Ова е ВИДЕОТО кое Зоран Заев и СДСМ сакаа да го избришат, фатени на дело, поткуп во Струмица

Видеото кое пред неколку часа на својот Фејсбук профил го објави Ели Панова од ВМРО-ДПМНЕ беше експресно избришано од лицето кое го постирало, но со денешната технологија истот беше симнато и повторно постирано од други лица.

Имено во видеото кое СДСМ и Зоран Заев сакаа толку лесно да се ослободат јасно се гледа и слуша како се врши предизборен поткуп, а во одреден дел и се спомнува лидерот на СДСМ, Зоран Заев.

Погледнете за какво видео се работи.

Коронавирус