среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 0
home Вести

Отворање на пензионерски спортски игри во Радовиш

Отворање на пензионерски спортски игри во Радовиш

Премиерот Зоран Заевзаедно со министерката за труд и социјална политика, Мила Царовска денеска ќе присуствуваат на отворањето на пензионерските спортски игри во Радовиш.

Пензионерските спортски игри се одржуваат пред спортската сала „25ти Мај“ во овој град.

Најнови вести