сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 126
home Вести

Отец Ивица Тодоров од МПЦ: Абортусот во 22-ра недела е убиство на бебе во 5-ти месец од бременоста

Отец Ивица Тодоров од МПЦ: Абортусот во 22-ра недела е убиство на бебе во 5-ти месец од бременоста

Отец Ивица на својот Фејсбук профил објави статус во врска со абортусот кој ви го пренесуваме во целост:

>

Коронавирус