понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 20
home Вести

Останаа уште малку денови- Временска за до крајот на мај

Останаа уште малку денови- Временска за до крајот на мај

Ова е временската прогноза за до крајот на месец Мај, од кој ни останаа десетина дена.

Времето ќе биде и сончево и со невреме како и до сега.

Ова е деталната временска според Accuweather.

Коронавирус