сабота, 29. февруари 2020. Вести денес: 46
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Осамнаа графити, граѓаните прашуваат: Зоки кај се парите од ташната на Боки? (ФОТО)

Осамнаа графити, граѓаните прашуваат: Зоки кај се парите од ташната на Боки? (ФОТО)

Осамнаа графити во центарот на Скопје. Граѓаните го прашуваат премиерот Зоран Заев каде се парите од ташната на Бојан Јовановски познат како Боки 13, кои како рекет ги зема од Орце Камчев.