четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 3
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Вести

Општинските власти работат „турбо“ на денот на изборниот молк (ФОТО)

Општинските власти работат „турбо“ на денот на изборниот молк (ФОТО)

Од фотографиите испратени до нашата редакција се гледа како се одвиваат градежни зафати на денот на изборниот молк во селото Тромеѓа во Општина Куманово.

 

Парламентарни избори 2020