недела, 5. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Она кога ќе го добиеш во лице: Мицкоски до Саше Политико – Продолжи да земаш пари од Заеви, а јас ќе продолжам да ја зборам вистината

Она кога ќе го добиеш во лице: Мицкоски до Саше Политико – Продолжи да земаш пари од Заеви, а јас ќе продолжам да ја зборам вистината

Она кога ќе го добиеш во лице: Мицкоски до Саше Политико продолжи да земаш пари од Заеви, а јас ќе продолжам да ја зборам вистината!

Парламентарни избори 2020