сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 34
home Вести

ОК на ВМРО-ДПМНЕ Кисела Вода во пресрет на божиќните празници подели прехрамбени пакети на социјално ранливи семејства

ОК на ВМРО-ДПМНЕ Кисела Вода во пресрет на божиќните празници подели прехрамбени пакети на социјално ранливи семејства

-Во пресрет на Божиќните празници како ОК Кисела Вода поделивме 30 прехрамбени пакети на семејства од висок социјален ризик. И во иднина ќе се потрудиме помошта да стигне до секој дом каде е потребно, напиша Орце Ѓорѓиевски на својот Фејсбук профил.

Најнови вести

Коронавирус