понеделник, 13. јули 2020. Вести денес: 53
home Вести

Огромен број на граѓани со црвен картон за Заев!

Огромен број на граѓани со црвен картон за Заев!

Огромен број на македонски граѓани вечерва излегоа на протестот против неправдите организиран од ВМРО-ДПМНЕ.

Народот му покажа црвен картон на лидерот на СДСМ и екс-премиер Зоран Заев.