среда, 22. јануари 2020. Вести денес: 81
home Вести

Од ВМРО-ДПМНЕ со обвинување кон Шилегов

Од ВМРО-ДПМНЕ со обвинување кон Шилегов

Дали вака треба да изгледа Градскиот парк во градот во кој што си градоначалник?
Колку ли само не си ја сакаш работата?
Што ти згрешија скопјни, Петре Шилегов, за ова да им го правиш!? Напишаа на Фејсбук од Комисијата за локална самоуправа на ВМРО-ДПМНЕ.