понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 167
home Вести

Од утре ВМРО-ДПМНЕ во Кавадарци на градскиот плоштад ќе собира потписи против спроведување на пописот

Од утре ВМРО-ДПМНЕ во Кавадарци на градскиот плоштад ќе собира потписи против спроведување на пописот

Од утре ВМРО-ДПМНЕ во Кавадарци на градскиот плоштад ќе собира потписи против спроведување на пописот.

Најнови вести

Коронавирус