среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 171
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Вести

Од утре скијање и во ски-центарот Нижеполе

Од утре скијање и во ски-центарот Нижеполе

ЈП Стрежево – Ски – центар Нижеполе соопшти дека од утре ќе започне пробно скијање на ски патеката, а в недела промотивно скијање, пренесува Тера.мк

За сите љубители на скијањето, двата дена од викендот гратис користење на ски лифтот.

Коронавирус