недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 73
home Вести

Обраќање на Живко Мукаетов по повод 85 години постоење на Алкалоид (ВИДЕО)

Обраќање на Живко Мукаетов по повод 85 години постоење на Алкалоид (ВИДЕО)

Проследете го обраќањето на Живко Мукаетов, генерален директор и претседател на Управниот одбор на Алкалоид АД Скопје по повод 85-годишниот јубилеј на компанијата.

Локални избори 2021