понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 157
home Вести

Обраќање на Иванов до граѓаните во 17:15 часот

Обраќање на Иванов до граѓаните во 17:15 часот

Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, денеска – 17 јануари 2018 година, среда, ќе се обрати до граѓаните на Република Македонија, информираат од Кабинетот на претседателот.

Обраќањето на Иванов е најавено во 17:15 часот.

Коронавирус