четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 112
home Вести

Обезбезбедувањето на Оливер Спасовски искрши уште едно службено возило (ФОТО)

Обезбезбедувањето на Оливер Спасовски искрши уште едно службено возило (ФОТО)

Член на обезбедувањето на министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, денеска направил сообраќајка со службено возило, на регионалниот пат Куманово- Свети Николе, дознава „Нетпрес“.

Станува збор за лицето Ј.Н. од обезбедувањето на Спасовски, а според фотографијата која што ја доби редакцијата на „Нетпрес“, службеното возило „Ауди А6“ кое тој го управувал, се судрило со цистерна.

Најнови вести

Коронавирус