сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 80
home Вести

О2 Иницијатива со обвинувања до владата и Макрадули

О2 Иницијатива со обвинувања до владата и Макрадули

О2 Иницијативата на својата официјална Фејсбук страна објави статус во кој испратија обвинувања до владата и Јани Макрадули како заменик министер за животна средина.

Коронавирус