четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Вести

„Ново бегство во државата, побегна и здравиот разум на Костадинов кого го пратија да го обвини ВМРО-ДПМНЕ“

„Ново бегство во државата, побегна и здравиот разум на Костадинов кого го пратија да го обвини ВМРО-ДПМНЕ“

Ново бегство во државата, покрај тоа на Мијалков, побегна и здравиот разум на Костадинов на кој му наредиле да одржи прес конференција во која ќе ја правда коалицијата Заев, Вице и Мијалков преку тоа што ќе го обвини ВМРО-ДПМНЕ, реагираат од ВМРО-ДПМНЕ на прес-конференцијата на Коста Костадинов.

Вардар а богами и цело Охридско езеро не ве пере од криминалот.

Не туку ја замајувајте јавноста со смешни лаги, дајте си оставка, стои во реакцијата на ВМРО-ДПМНЕ.

Коронавирус