среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Вести

Нова аудио бомба за Драги Рашковски: Вечерва во 20:30 на „Лидер“

Нова аудио бомба за Драги Рашковски: Вечерва во 20:30 на „Лидер“

Вечерва во 20:30, „Економски Лидер” ќе објави нови аудио снимки за спорната средба на генералниот секретар на владата Драги Рашковски со италијанската компанија „Леонардо”.

На снимката има спорни делови кои даваат индиции за кршење на закони и кривични дела, пишува порталот.

Коронавирус