понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 0
home Вести

Нов земјотрес го стресе Скопје

Нов земјотрес го стресе Скопје

Нов земјотрес предмалку го стресе Скопје.

Во моментов нема информации за јачината и епицентарот.

Наскоро повеќе информации.

Коронавирус