вторник, 27. јули 2021. Вести денес: 131
home Вести

Нов видео спот на ВМРО-ДПМНЕ: Остани овде и бори се за Македонија

Нов видео спот на ВМРО-ДПМНЕ: Остани овде и бори се за Македонија

Остани овде и бори се за Македонија!

Доаѓа #обнова
#ИсправиСеМакедонијо

Коронавирус