среда, 12. август 2020. Вести денес: 179
home Вести

Нов видео спот на ВМРО-ДПМНЕ: Исправи ги неправдите, ставете му крај на криминалот на Заев и СДСМ (ВИДЕО)

Нов видео спот на ВМРО-ДПМНЕ: Исправи ги неправдите, ставете му крај на криминалот на Заев и СДСМ (ВИДЕО)

ВМРО-ДПМНЕ објави нов видео спот преку кој ги повикува граѓаните да излезат да гласаат на 15 јули и да ги исправат неправдите во оваа земја.

Тие преку видеото велат дека обновата доаѓа и зависи само од граѓаните на оваа земја, погледнете.

Исправи ги неправдите!

Posted by ВМРО-ДПМНЕ, ВМРО-ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА ЗА МАКЕДОНСКО НАЦИОНАЛНО ЕДИНСТВО on Thursday, July 9, 2020

Коронавирус