вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 167
home Вести

Нов спот на ВМРО-ДПМНЕ: Не дозволувај да те излажат и заплашат, одбери ја вистинската страна!

Нов спот на ВМРО-ДПМНЕ: Не дозволувај да те излажат и заплашат, одбери ја вистинската страна!

ВМРО-ДПМНЕ денеска објави нов видео спот за претседателската кампања која е во тек.

„Не дозволувај да те излажат и заплашат, одбери ја вистинската страна!“, велат од партијата.

Коронавирус