недела, 12. јули 2020. Вести денес: 63
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Вести

Нов протест во Гази Баба, граѓаните против Отворање на Центарот за зависници

Нов протест во Гази Баба, граѓаните против Отворање на Центарот за зависници

Почитувани сограѓани,
Се собравме еднаш но на нив тоа не им значи ништо. Доставивме петиција но не ни одговорија.
Време е повторно да се собереме во што поголем број и заедно да кажеме СТОП!
Ве повикуваме да ни се приклучите на новиот протест што ќе се оддржи утре 05.06.2019 година (среда) со почеток во 16:30 часот. Ова е напишано на Фејсбук на страната Наша Гази Баба.

 

Парламентарни избори 2020