четврток, 4. јуни 2020. Вести денес: 141
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Нормализиран сообраќајот на патот Виница – Берово

Нормализиран сообраќајот на патот Виница – Берово

Сообраќајот на регионалниот пат Виница – Берово кај Крслаџиски Мост од 11:45 часот е целосно нормализиран, соопшти Автомото сојузот.

Сообраќајот беше во прекин од 6:30 часот поради сообраќајна незгода, а потоа се одвиваше по една коловозна лента.

Најнови вести

Коронавирус