сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 5
home Вести

Нормализиран сообраќајот на патот Струмица- Ново Село

Нормализиран сообраќајот на патот Струмица- Ново Село

Сообраќајот на магистралниот пат Струмица- Ново Село е нормализиран, информираат од Автомото сојузот на Македонија.

Прекинот на сообраќајот беше поради сообраќајна незгода.

Најнови вести

Qatar 2022