понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 21
home Вести

Нормализиран сообраќајот на патот Крива Паланка- Куманово

Нормализиран сообраќајот на патот Крива Паланка- Куманово

Сообраќајот на магистралниот пат Крива Паланка- Куманово од 15 часот е нормализиран.

Во прекин сообраќајот беше од 12 часот и 30 минути поради сообраќајна несреќа.

Коронавирус