четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 187
home Вести

Нормализиран сообраќајот на патот Кичево-Осломеј

Нормализиран сообраќајот на патот Кичево-Осломеј

Од 15:10 часот денеска е нормализиран сообраќајот на патниот правец Кичево-Осломеј кај местото викано Чука.

Сообраќајот беше во прекин од 13 часот поради јавен собир.

Коронавирус