среда, 1. април 2020. Вести денес: 183
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Ништо не остана од белите дробови на Велес: Снимка од дрон

Ништо не остана од белите дробови на Велес: Снимка од дрон

Ништо не остана од Белите Дробови на градот. Снимка со дрон…