сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 110
home Вести

Николовски во посета на дијаспората во Германија

Николовски во посета на дијаспората во Германија

Топол прием од Македонците во Штутгарт, Франкфурт, Берлин и Карлсруе и околината. Голема енергија меѓу нашата дијаспора. Дијаспората ќе е предводник на огромната победа на ВМРО-ДПМНЕ на 12ти април. Да си ја вратиме Македонија!

Коронавирус