четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 120
МЕГА БОМБА

АУДИО: Објавена нова бомба за Заев – „Маме ќе им e*aм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција“

home Вести

Николовски вечер гостин во 360 степени на Алсат

Николовски вечер гостин во 360 степени на Алсат

Вечерва од 22:00 часот на ТВ Алсат следете го моето интервју со новинарот Васко Попетревски во емисијата 360 степени.

Фејсбук статус на Александар Николовски од ВМРО-ДПМНЕ.

Парламентарни избори 2020