вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 85
home Вести

Николовски на Фејсбук: Падна Заев! Паднаа предавствата!

Николовски на Фејсбук: Падна Заев! Паднаа предавствата!

Падна Заев! Паднаа предавствата!

Одиме на избори за да ја обновиме Македонија! Со Господ напред, храбро и цврсто Македонија ќе победи!

 

Локални избори 2021