вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

Николовски: Математички приказ на бесчувствителноста и забеганоста на Заев, преку човечки животи во гола борба за власт арам да му е!

Николовски: Математички приказ на бесчувствителноста и забеганоста на Заев, преку човечки животи во гола борба за власт арам да му е!

Математички приказ на бесчувствителноста и забеганоста на Заев. Преку човечки животи во гола борба за власт. Арам да му е!

Фејсбук статус на Александар Николовски од ВМРО-ДПМНЕ.

Локални избори 2021